Je bent hier:

Code95 nascholing

Volgens de Europese regelgeving zijn beroepschauffeurs verplicht om elke vijf jaar minstens 35 uur aan nascholing te volgen. Deze verplichting geldt voor het professioneel besturen van alle voertuigen waarvoor een rijbewijs C of D vereist is. 

Van deze 35 uur nascholing moet minimaal één cursusdag een praktijktraining omvatten. Hieronder vind je een greep ons uitgebreide aanbod aan meer dan 100 theoriecursussen, en voor praktijkcursussen bieden wij Het nieuwe rijden en Rijoptimalisatie op de simulator aan.

Wij helpen onze klanten graag bij het maken van een opleidingsplan op maat zodat je niet allen voldoet aan de wet- en regelgeving, maar de cursussen ook bijdragen aan de doelstellingen van jouw business. 

Route 95.
De route naar duurzaam succes.

Een greep uit onze Code95 nascholing

Een cursusplan op maat

Wij helpen je graag om voor jouw organisatie een plan op maat te maken met daarin alle trainingen en cursussen die bij jouw business passen. Meer weten over het totale aanbod of hoe Route 95 ook jouw route naar succes wordt?

Route 95.
Opleiden op jouw manier.

© 2025 All Rights Reserved.